x9WjML

x9WjML

Yasal

mrorder çalıştırdığınızda, sizin (teslimat sürücüleri ve müşteriler) bizim endişemiz olduğunuzu ve güvenliğiniz de her zaman en üstteki kontrol listemizde olduğunu unutmayın.

Bu nedenle, hizmet almak veya sunmak için uygulamayı çalıştırdığınızda, gizliliğinizin derinden genlerimize kodlandığını unutmayın. Bu nedenle, burada bulduğunuz bilgilerin anlaşılması kolaydır, uygulamanın kullanımı kolaydır ve güvenliğiniz her zaman sağlanır.

Ancak, aşağıdakileri ihlal etmeniz durumunda, sizi mrorder tamamen bloke etmekle yükümlüyüz. Öncelikle herhangi bir suçla itham ediliyorsanız, sebebi ne olursa olsun belgelerinizin onaylanmaması durumunda. Zarar vermeniz halinde cezai işlemle yükümlüsünüz.

Güvenliğinizin bozulmaması için bu ipuçlarını takip edebilir, puanı iyi olanlardan hizmet alabilir, kendinizi tehlikede hissettiğiniz bir durumda bizi bilgilendirdiğinizden emin olabilirsiniz vb. Unutmayın, güvenliğiniz sadece sizin ve sevdikleriniz için değil, bizim için de çok önemli, bu nedenle karşılaştığınız uygunsuz herhangi bir faaliyette bizi bilgilendirin, bundan sonra biz ilgilenelim.

mrorder , bu web sitesinde sağlanan Hizmetlerin doğruluğunu ve güvenilirliğini sağlamak için yapılmıştır.

Haber bültenimize abone ol

x9WjML