x9WjML

x9WjML

Hakkımızda

Bir Uygulama Sayısız Teslimat - mrorder Bunu Mümkün mrorder

Bir uygulama su, market, gıda, ilaç vb. Teslimatları tek bir yerde sunabilirse ne olur? Hayır, şaka yapmıyorum. mrorder ile tüm bu öğeleri tek bir yerden sipariş edebilir ve kısa sürede teslim edebilirsiniz.

Bunu sizin için nasıl mümkün kıldığımız aşağıda açıklanmıştır.

Sayısız Mağaza / Restoran

Bizim app mevcut sayısız mağaza / restoran vb ile, ne olursa olsun aralarında en iyi seçim için bir seçim var.

Ödeme için Kredi Kartını Tara

Teslimatlar için her ödeme yaptığınızda kart ayrıntılarınızı girmeyle ilgili acıları anlıyoruz. Bu nedenle, bu görevi sizin için kolaylaştırmak için, kartı taradığınızda ödemenizin yapıldığı bu benzersiz tarama kredi kartını getirdik.

Mağaza / Restoranı Favori Olarak İşaretle

Belirli bir mağaza / restoran vb. Tarafından yapılan sevdim. Artık onları tekrar favori ve sipariş olarak işaretleyebilirsiniz.
Varlıklarımız hakkında bir fikriniz olduğundan, teslimatların sorunsuz kalmasını sağlamak için bu uygulamanın ne kadar kolay çalıştığını bilmelisiniz.

Gerçek Zamanlı İzleme

Sipariş onaylanır onaylanmaz ürün / yemek siparişi verirken bizim mrorder uygulaması ile sipariş izlemek ve onun nerede bilmek ve varış tam zamanı hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Kolay Ödeme

Önceden entegre edilmiş cüzdanımızın yanı sıra nakit, kart veya cüzdan gibi farklı ödeme modlarından seçim yapma esnekliğiyle ödeme sürecinin kolay olmasını sağlıyoruz.

Kayıtlı Konum

Her sipariş verdiğinizde adres bilgilerinizi girmeyle ilgili monotonluğu anlıyoruz. Böylece bu görevi sizin için kolaylaştırmak için, kaydedilen konum özelliğini sunuyoruz, bu da ilk kez kullanıcı adresinizi girdiğinizde sırayla kaydedilmesini ve tekrar girmenize gerek kalmamasını sağlar.

mrorder İşleyişi

mrorder'in kullanımı ve kullanımı son derece kolaydır. Bu muhteşem uygulama böyle çalışır.

Haber bültenimize abone ol

x9WjML